• banner
  • banner
  • banner

Opinie o terapii

Napisz swoją opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 5.226.87.98.
Opinia może pojawić się z opóźnieniem, po ówczesnej akceptacji moderatora .
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usunięcia lub nie publikowania wpisów.
Beata Beata z Ciechanów napisał/a 26 kwietnia 2017 o 10:54:
28 kwietnia mija rok, jak dzięki tej metodzie NIE PALĘ. Polecam w 100% korzystałam z wielu produktów aptecznych lecz bez rezultatu. Ta metoda jest bardzo skuteczna chociaż byłam niewiarygodnie sceptycznie nastawiona . POLECAM !!!
Robert Robert napisał/a 20 lutego 2017 o 14:00:
Na mnie podziałało! Nie palę już 0,5 roku 🙂
biały biały z Pułtusk napisał/a 11 listopada 2016 o 14:42:
WITAM wszystkich, długo próbowałem rzucić palenie niestety bezskutecznie w końcu znalazłem w internecie Bioaler myślę sobie czemu nie spróbować?! wystarczyła jedna wizyta i po ośmiu latach palenia jak ręką odjął, to naprawdę działa polecam
Adam Adam z Zegrze napisał/a 26 października 2016 o 14:17:
Po terapii dwa pierwsze dni "walczyłem" ze swoimi nawykami. Potem było lepiej. Nie palę ponad 6 miesięcy. Polecam
Ela Ela z Legionowo napisał/a 4 września 2016 o 00:25:
Nie palę ponad 8 miesięcy. Jak dla mnie to sukces. Wcześniej próbowałam różnych metod począwszy od swojej silnej (słabej) woli, e-papierosów, gum, plastrów - niestety nie udawało mi się. Po terapii w Bioaler nie PALĘ!!! (oby nie zapeszyć). W pierwszym tygodniu po terapii "papierosek w głowie jeszcze siedział", miewałam chęci zapalić. Skorzystałam z bezpłatnej powtórki i po tej drugiej terapii było OK, jest OK i niech tak pozostanie. Dziękuję
Beata Beata z Legionowo napisał/a 21 czerwca 2016 o 19:13:
Tym którzy się zastanawiają czy iść mówię stanowczo iść. Byłam w gabinecie dwa razy, za pierwszym razem nie paliłam 4 i pół miesiąca, po silnym stresie zaczęłam popalić i wczoraj zjawiłam się w gabinecie ponownie. Naprawdę polecam wszystkim tym, którzy chcą się uwolnić od nałogu.
Beata Beata z Legionowo napisał/a 20 czerwca 2016 o 16:32:
Po pierwszej wizycie nie paliłam 4,5 miesiąca, po silnym stresie sięgnęłam ponownie i to był błąd. Dlatego byłam ponownie. Naprawdę dla tych którzy się jeszcze wahają iść czy nie iść to bez wahania mówię iść. Naprawdę pomaga.
Małgorzata Małgorzata z Warszawa napisał/a 11 marca 2016 o 18:01:
Potrzebne mi były trzy zabiegi. Po żadnym nie miałam trudnych objawów odstawienia nikotyny. Nie palę 5 miesięcy. Polecam sam zabieg oraz gabinet BIOALER, w którym panuje profesjonalna, miła i serdeczna atmosfera. Zachęcam wszystkich, którzy myślą o rozstaniu się z nałogiem naprawdę WARTO !!! Dziękuję!
Wojtuś Wojtuś z Legionowo napisał/a 19 listopada 2015 o 08:52:
Po wielu nieudanych próbach rzucenia palenia w końcu sukces. Po pierwszej wizycie udało mi się osiągnąć cel, nie palę już od ponad 3 miesięcy. Serdecznie polecam każdemu, dla którego silna wola to za mało aby wygrać z nałogiem. To naprawdę działa!
Piotrek Piotrek z Legionowo napisał/a 15 listopada 2015 o 14:44:
Kiedyś śmiałem się z ojca, że poddał się podobnym "czarom", a teraz on śmieje się ze mnie, że tak długo czekałem. Ponad dwadzieścia lat nałogu udało się odstawić do kąta po dwóch wizytach...TO DZIAŁA, dziękuję!
Mateusz Mateusz napisał/a 14 listopada 2015 o 18:37:
Paliłem prawie 15 lat, tylko jedna terapia wystarczyla żebym rozstał sie z nałogiem. Nie pale juz czwarty miesiąc!
Maciej Maciej z Jabłonna napisał/a 12 listopada 2015 o 08:37:
Mi wystarczyła jedna terapia. Nie palę już 10 miesięcy. Polecam
Aga Aga napisał/a 9 listopada 2015 o 08:01:
Każdego palacza, który zwątpił już że może rozstać się z nałogiem serdecznie namawiam, aby spróbował. Paliłam kilka lat, podjęłam decyzję o rzuceniu i wydałam mnóstwo pieniędzy na te wszystkie gumy, papierosy udające że nie są papierosami i nic, efekt żaden. Przypadkiem trafiłam na stronę gabinetu Bioaler, nie wierzyłam, że to się może zakończyć powodzeniem, A tymczasem wystarczyła jedna wizyta, kilka zł i oczywiście mocne postanowienie i już. Nie palę, nie czuję potrzeby sięgnięcia po papierosa, jestem wolna i szczęśliwa! Pani Ewo, bardzo dziękuję!
Maria Maria z Warszawa napisał/a 26 października 2015 o 11:11:
Już ponad miesiąc temu poddałam się terapii antynikotynowej. Zadziwiający rezultat! Po wielu latach palenia (20), nie spodziewałam się , że tylko jeden zabieg w gabinecie Bioaler pozwoli na zerwanie z nałogiem. Po prostu nie miałam potrzeby psychicznej ani fizycznej palenia, zero głodu nikotynowego. Na pewno istotną rzeczą jest chęć rzucenia palenia ale niewątpliwie zabieg antynikotynowy w 100% pomaga. Wcześniej próbowałam sama rozstać się z nałogiem co kończyło się fiaskiem już w pierwszych dniach . Każdemu kto chce przestać palić papierosy gorąco polecam! Maria